Měšťanský Pivovar je ideálním místem pro výjimečný svatební obřad pod širým nebem. Atmosféra Pivovaru učiní z Vašeho svatebního dne opravdu nezapomenutelný zážitek. Nemusíte se trápit nepříznivým počasím, obřad je možné uspořádat i v krytých prostorách.

Termíny civilních obřadů vypisuje Matrika v Ústí nad Orlicí, se kterou úzce spolupracujeme.

Pronájem pivovarského dvora pro svatební obřad na 2 hodiny, v případě následného konání svatební hostiny, je v ceně pronájmu za jednotlivé prostory. V této ceně je zahrnuto uzavření dvora, příprava obřadního místa (stůl pro oddávajícího a až 30 míst k sezení).

Pronájem Pivovarského dvora bez následné hostiny činí

8.000,- Kč vč. DPH.

  

Celé plánování Vaší svatby začíná prvním setkáním přímo v Pivovaru. S koordinátorkou si nejprve sdělíte Vaše představy a pokusíte se najít termín pro svatební den. Svatební koordinátorka Vám také přesně poradí, co kdy je třeba zajistit, jaké úřední náležitosti je nutné vyřídit a na co si dát při plánování svatby pozor. V tuto chvíli jsme připraveni nést velikou odpovědnost za Váš jedinečný den. Díky našim  zkušenostem s pořádáním svatebních obřadů a hostin s Vámi do detailu rozebereme Vaše představy, připomeneme Vám věci, na které byste možná zapomněli a upozorníme Vás na úskalí, která by mohla tento Váš Velký den provázet.

Společně pak pomocí několika návrhů a předběžných kalkulací vytvoříme takovou variantu, která bude vyhovovat jak Vašim snům o průběhu obřadu, tak i uspořádání svatební hostiny a Vašim finančním představám.

Svatební hostina

Zajistíme Vám svatební hostinu dle Vašich přání  a požadavků. Připravíme jednotné slavnostní menu, které se skládá z přípitku, předkrmu, polévky a hlavního chodu. Večer Vám můžeme nabídnout občerstvení formou teplého i studeného rautu a taktéž Vám rádi nabídneme možnost živáně a grilování na pivovarském dvoře.

Bude nám ctí o Vás pečovat tak, aby Váš svatební den u nás patřil

k těm nejkrásnějším dnům ve Vašem životě.

Měšťanský Pivovar Hylváty v Ústí nad Orlicí lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den, který můžete prožít v absolutním soukromí. Unikátní poloha areálu zaručuje, že všichni hosté budou mít nerušený svatební den.

Ceny pronájmu za jednotlivé prostory:

Kongresový sál 5.000,- Kč vč. DPH

Restaurace 10.000,- Kč vč. DPH

Kavárna 2.000,- Kč vč. DPH

Pivovarský dvůr 10.000,- Kč vč. DPH